Wynik HBs antygen w 37 tygodniu ciąży

Jestem w 37 tc i dziś odebrałam wyniki HBS Antygen. Wynik wynosi 13,4 s/co >= 1,00 wynik dodatni (niskie miano antygenu HBs - wynik wymaga weryfikacji po 30 dniach lub wykonania testu potwierdzenia). Od razu dziś pojechałam zrobić test potwierdzenia - czekam na wyniki. Byłam szczepiona p. WZWB 12 lat temu. Pod koniec marca wynik HBS był ujemny. Czy to możliwe, że zaraziłam się w ciąży podczas wizyty u stomatologa bądź podczas pobrania krwi? Męża dziś wysłałam na badania HBS Antygen. Co dalej?

Po pierwsze prosze poczekac na wynik potwierdzenia oraz na wynik męza. Być może wynik jest fałszywie dodatni, byż może mąż jest zakażony i do zakażenia doszło drogą seksualną, no i oczywiście 3 mozliwość, ta o której Pani pisze.
pozdrawiam,