Wynik histopatologiczny po amputacji szyjki macicy

witam jestem po dwóch operacjach amputacjach szujki macicy ,ostatnio miałam w kwietniu ,pół roku temu .Po tym czasie zrobiłam cytologie która wyszła dobrze,.udałam sie na kolposkopie i dzis odebrałam wynik histopatologiczny znaleziono bardzo drobny,luzno leżący strzęp dysplastycznego nabłonka płaskiego hsil ,czy znów czeka mnie operacja ,dużo tej szyyjki mi nie zostało prosze o odp dziękuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by tylko na podstawie podanego wyniku ocenić czy będzie Pani leczona operacyjnie. Być może możliwa będzie jeszcze obserwacja oraz ponowna ocena kolposkopowa.