Wynik histopatologiczny po amputacji z powodu raka piersi

Zdiagnozowano raka piesi .jestem po amputacji prostej wraz z węzłem wartowniczym oszczędzającej całą pachę. Bardzo proszę o interpretację mojego wyniku histopatologicznego : ER(+);PS2 IS2 w ok.10% komórek CDIS , PR(+);PS2 IS2 w ok. 5% komórek CDIS ; HER2(3+) ; Ki67(+) w ok. 40% komórek CDIS ; pTis(m), pN0(sen). Czy powinnam mieć terapię hormonalną (tamoksyfen), czy inną. Mam 55 lat i jestem 10 lat po operacji mięśniaków , a po usunięciu macicy zostały tylko jej kikuty. Miałam terapię HTZ.

Wynik oraz dalszy plan postępowania leczniczego wymaga szczegółowego omówienia z onkologiem prowadzącym i wykracza poza możliwości porady internetowej.zż