Wynik histopatologiczny po operacji tarczycy

Witam, Jestem po operacji tarczycy 2 miesiące, odebrałam wynik histopatologiczny: Carcinoma papillare lobi dextri glandulae thyreoidae dima circa 0,7 cm. Excisio completa. Struma nodosa lobi dextri residualis. II lymphonodi et glandula parathyreoidea normalis. W ocenie mikroskopowej margines operacyjny tkanek niezmienionych od 0,1 cm. Proszę o interpretację.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Rozpoznanie to rak brodawkowaty płata prawego tarczycy o śr. 0,7 cm. Zmiana usunięta w całości.
Raki brodawkowate tarczycy poniżej 1 cm średnicy mają dobre rokowanie.
Proszę udać się do Poradni Onkologicznej celem ustalenia dalszego postępowania.