Wynik histopatologiczny polipa esicy

Kobieta 50 lat Dzień dobry. chciałam prosić o interpretację wyniku histopatologicznego polipa esicy - fragmenty polipa śr, do 1 cm. Wynik badania : Adenoma tubulare mucosae coli cum dysplasia epithelii minoris et. mediocris gradus (LG CoIN) Excisio completa non certa ( fragmentatio, laesio thermica ) Examinatio materiae totae III fragm, in serie Mimo usunięcia martwię się u mojego ojca wykryto raka jelita Dziękuję proszę o odpowiedż

To pozytywny wynik, usunieto w calości zmiane jelita, która gdyby pozostała, mogłaby ulec przemianie w raka, a tak wymaga Pani tylko ew kolejnej kolonoskopii zgodnie z zaleceniembadającego zapewne za 3-5 lat