Wynik Holter EKG 18-letniej osoby do analizy

Witam. Otrzymałem dziś wynik holtera. Niepokoi mnie kilka rzeczy. Na pierwszej stronie w rubryce migotanie przedsionków pisze-0, ale na nastepnej A-fib 63. Migotanie rzekomo występowało w nocy przy pulsie 50 ale na ostatnich stronach w wykazie go nie ma. Tak samo holter zarejestrował 2 pauzy jedna 2,8 druga 3,5 z tym że są one widoczne jako chwilowa kreska w dół z praktycznie nie widoczną pracą serca. Czy ta pauza rzeczywiście wystąpiła czy jest to błąd holtera?

Piotr Pilarski

Ciężko się odnieść bez znajomości całego badania. Mógł to być błąd pomiaru. Najważniejsza jest interpretacja kardiologa.

Pozdrawiam.