Wynik Holter EKG w 7. miesiącu ciąży

Witam. Chciałabym skonsultować wynik holter ekg. Jestem w 7 miesiącu ciąży i z powodu częstych napadów duszności i migotani serca lekarz wysłał mnie na to badanie. Podczas wykonywanego badania zarejestrowano: *124292 Qrs'ów *Średni rytm HR wyniósł 94 *max rytm 145 *min rytm 68 Ponadto wykryto: 6 pojedynczych nadkomorowych pobudzen przedwczesnych 38 tachykardii (w godzinach dziennych) 70 pojedynczych przedwzesnych pobudzen komórkowych.

Aleksander Ropielewski

WYnik nie budzi niepokoju, jednak jego ostateczną ocenę można podjąć w połączeniu z wynikami badania przedmiotowego.