Wynik Holter u 6-latki

dzien dobry.czy ten wynik holtera jest prawidłowy córka ma 6-lat.121370 qrs'ów sredni rym r 107 max ytm 172 min rytm hr 59 ponadto wykyto 209 pojedyczych nadkomorowych pobudzen przedwczesnych 2 nadkomorowe czesto skurcze 119 tachykardi podsumowanie rytm zatokowyze sr hr 109bpm okresowo tychokardi zat.pk. 160 bpm i 2 wstawki napadowego czesto skurczu z max 175 bpm pojedycza arytmia nadkomorowa z pauza max 1145 ms prosze o odpowiedz

Aleksander Ropielewski

Nie wiem jaki jest obraz kliniczny i zjakiego powodu badanie zaostąło wykonane aby móc udzielić jednoznacznej odpowiedzi.