Wynik Holtera przy nerwicy

Witam Pana doktorze,piszę z Krakowa...w holterze jest zapis...(dwudniowa próba).618 pojedynczych przedwczesnych pobudzeń komorowych i 41 nadkomorowych...martwią mnie te komorowe..bardzo proszę napisać mi czy jest to niebezpieczne,czy mogę umrzeć...mam nerwicę..zawsze występują od rana po leżeniu,a gdy idę z kijami np.9 km..przechodzi...wysiłek powoduje ,ze jest lepiej..o co tu chodzi?...jestem przerażona..proszę mi coś napisać..pozdrawiam serdecznie.Małgorzata W.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest dokładne przeanalizowanie całego badania. Proszę koniecznie udać się do lekarza kardiologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.

Witam serdecznie, proszę się uspokoić. Niestety nie napisała jak i u kogo i jak długo leczy się Pani na nerwicę. Taka informacja jest nieodzowna aby odpowiedzieć poważnie.
Jeżeli chodzi o serce to powinna Pani spytać kardiologa.
Pozdrawiam miło