Wynik Holtera przy wypadaniu płatka zastawki

Witam, mam 41 i odebrałam wyniki Holtera oto one rytm zat. śr. 74/min. Ekstrasystolia komorowa 1344 na dobę, okresowo bigeminia i trigeminia 6 razy pary 1 raz salwa z 3 pobudzeń,pojedyń ekstrasystolia nadkomorowa 2 na dobę,bez patologicznych pauz. Jak to interpretować czy to bardzo poważna arytmia dodam , że mam wypadanie płatka.Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wynik badania powinien być oceniony przez specjalistę kardiologa, który będzie miał możliwość zbadania oraz oceny wyników innych badań. Proszę zatem udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.