Wynik i interpretacja badania mózgu

W istocie białej podkorowej prawego płata czołowego widoczne ognisko śr. 5 mm wysokiego sygnału w obrazach T2 i TRIM nie ograniczające dyfuzji, nie ulega wzmocnieniu po CM, zmiana naczyniopochodne? zmiana demielinizacyjna? Układ komorowy ustawiony po środkowo, symetryczny. Przysadka mózgowa i okolica nadsiodłowa prawidłowa. Kompleksy nerwów VII i VIII bez zmian. Niewielkie polipowate zgrubienie śluzówki w lewej zatoce szczękowej. Proszę o interpretację.

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Wskazane jest odniesienie wyniku do Pana stanu zdrowia i ewentualnych objawów. Wskazana jest konsultacja u neurologa - lekarz zdecyduje o dalszym postępowaniu.