Wynik i interpretacja MR głowy z kontrastem

Bardzo proszę o interpretację wyniku MR głowy-mózg a kontrastem: Uwidoczniono mnogie drobne ogniska uszkodzenia istoty białej,najprawdopodobniej naczyniopochodne-widoczne głównie podkorowo i na poziomie ośrodków pólowalnych o przekrojach do 6-7mm i podwyższonym sygnale w obrazach Flair,bez ograniczenia dyfuzji.Nie stwierdzono cech ostrego niedokrwienia w obrazach DWI. Nie wykazano ognisk patologicznego wzmocnienia po podaniu kontrastu.Przestrzenie płynowe przymózgowe zachowane.Układ komorowy nieposzerzony, bez przemieszczeń.Niewielkie przyścienne zgrubienia błony śluzowej lewej zatoki szczękowej.Serdecznie dziękuję.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian o podłożu naczyniowym. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.