Wynik i interpretacja rezonansu magnetycznego mózgu bez kontrastu

Proszę o pomoc w interpretacji wyników rezonansu magnetycznego bez kontrastu u 11-latki. Badanie zrobione prywatnie, bez informacji na temat rozpoznania i danych klinicznych dla lekarza który je opisywał. Badanie zostało zrobione pod kątem zawrotów i częstych bólów głowy. Opis: Struktury mózgowia bez zmian ogniskowych. Układ komorowy nieposzerzony, bez przemieszczeń, symetryczny. Rezerwa płynowa podpajęczynówkowa zachowana.

lekarz opisujący miał niewiele informacji w związku z tym niewiele też napisałto co napisał jest w normie warto aby obejrzał to lekarz który kierował na to badanie