Wynik i interpretacja RTG płuc

RTG płuc proszę o interpretacje wyników Pola płucne bez zmian naciekowych Wzmożony rysunek oskrzelowy przywnękowo Zatoki pż-wolne Sylwetka serca niepowiększona Aorta wydłużona Przepony wolne Bardzo proszę o szybka odpowiedz

Lek. Marta Gryszkiewicz

Cechy infekcji dolnych dróg oddechowych. Interpretacji może dokonać lekarz na podstawie stanu klinicznego. Proszę zgłosić się do lekarza, który zlecił wykonanie badania.