Wynik i interpretacja wyników USG tarczycy

Chciałabym prosić o pomoc w interpretacji wyników USG tarczycy. Niedawno zdiagnozowano u mnie niedoczynność tarczycy (poza TSH wszystko było w normie), przyjmuję Letrox 50, po pół tabletki. Mam 21 lat. Echogeniczność nieznacznie podwyższona. Płat prawy: 12,1 x 9,7 x 36 mm, lewy: 9,6 x 9,2 x 28, 5 mm, cieśń 1, 1 mm. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

MaPani małą tarczycę i to jest przyczyna jej niedoczynnośći. Podwyższona echogeniczność może świadczyć o procesie włókniejnie, prawdopodobnie wskutek gojenia się zapalenia przewlekłego tarczycy. Proszę oznaczyć poziom przeciwciał przeciwtarczycowych , a-TPO, a-TG i Ab-R-TSH .