Wynik kolonoskopii i grudki chłonne złośliwe

Otrzymałam wynik kolaniskopi i mam grutki chlonne złośliwe na jelicie grubym podczas badania wycięto je mi czy one są grozne

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Skupiska grudek chłonnych mogą świadczyć o chorobach zapalnych jelita. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.