Wynik krzywej cukrowej i immunochemii

Prośba o interpretację wyników krzywa cukrowa+immunochemia. Kobieta lat 27, otyłość 125 kg (w marcu br 150 kg)Poziom testosteronu 143,8 ng/dl. Zalecone przyjmowanie tabletek hormonalnych Dorin od 02.15r. Wyniki badań: krzywa cukrowa 3 pkt insulina 14,59 uU/ml insulina 78,73 uU/ml insulina 79,65 uU/ml Glukoza 5,14 mmol/l Glukoza 7,95 mmol/l Glukoza 7,43 mmol/l Witamina D total 15,58 ng/ml TSH 1,570 uIU/ml Proszę o pomoc w interpretacji wyników i ew. nastawienia się na typ leczenia

Leczenie jest już prowadzone dlatego na pytania odpowie wiążąco prowadzący lekarz. Można skomentować sytuację, że jest duża poprawa i pacjentka stosuje się do zaleceń jak należy.