Wynik mammografii 41-latki

Co oznacza wynik mammografii: gładkie uwypuklenie zarysu podstawy stożka gruczołowego. Poj. zwapnienia łagodne. Mikrozwapnień radiologicznie podejrzanych, pogrubień skóry nie stwierdza się.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Badanie nie budzi niepokoju. Proszę zgłosić się z wynikiem do lekarza prowadzącego.

Witam serdecznie,

Opis badania mammograficznego świadczy o wyniku prawidłowym.
Dlatego sugeruję aby udała się Pani do lekarza ginekologa w celu konsultacji.

Pozdrawiam.