Wynik mammografii i USG piersi

Witam Mam 39 lat w ciągu dwuch tygodni robiłam badanie usg i mammografię , mammografia birads 2 opis- skupisk mikrozwapnień nie wykazano w ocenie CAD ,brak patologicznej masy guza i skupisk mikrozwapnień, węzły chłonne nie poszerzone ,a w usg opis zmiana miernie hipoechogenna dobrze odgraniczona o wym. 6x5.5 mm FA? węzły chłonne nie poszeżone .Mam pytanie dlaczego te dwa wyniki się tak różnią ? opis dotyczy jednej piersi

Wbrew pozorom-te wyniki nie różnią się zasadniczo! Proszę szczegóły omówić z ginekologiem!!! Ps. nie ma mowy o podejrzeniu nowotworu zlośliwego lecz tylko włókniako-gruczolaka! zż