Wynik mammografii piersi u 48-latki

Dostałam wynik mammografii piersi o budowie tłuszczowo -gruczołowej W piersi lewej w kw. górno-bocznym widoczna struktura o gładkich zarysach o wym 21x11mm Do niej przylega zagęszczenie śr 9mm. Mikrozwapnień nie wykazano.Diagnostyka BIRADS0 Wskazanie usg. Podczas wizyty u Onkologa lekarz przeczytał tylko wynik i spojrzał na usg z przed roku i kazał przyjść za pół roku wizyta trwała 1 minutę i nie wiem czy czekać pół roku bo to nic powarznego czy skonsultować się z innym lekarzem

Skoro onkolog zalecił takie postępowanie to zapewne ta zmiana nie wymaga pilnej diagnostyki i nie uważa jej za niebezpieczną. Proszę kierować się zaleceniami onkologa.