Wynik mammografii u 38-letniej kobiety
Dzień dobry mam 38 lat i odebrałam wynik mamografi i nie wiem co mam dalej zrobić . w opisie badania napisano że w piersi prawej zagęszczenie 3 cm na godzinie 9 a w piersi lewej zagęszczenie 3cm w dole pachowym.Brids 0 Proszę o radę.

KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Z opisu wynika że ocena końcowa jest niekompletna i wymaga rozszerzenia diagnostyki pod postacią badań obrazowych, oraz ocena złośliwości jest niepewna i trudna do oceny. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.