Wynik markera a normy

WITAM ODEBRAŁAM WYNIK MARKERA CA 19-9 WYNIK PONIŻEJ 3,00 U/ml CZY WYNIK JEST DOBRY BARDZO PROSZĘ O POMOC POZDRAWIAM

Wynik ten oznacza że stężenie markera Ca 10-9 jest prawidłowe ( większość laboratoriów podaje normę na do 37 U/ml, wiec jest to wynik 10-krotnie mniejszy od nieprawidłowego). Proszę poinformować o tym fakcie lekarza który zlecił badania, a najlepiej dostarczyć mu to badanie.