Wynik markerów i chemioterapia

Witam. Dziś miałam pierwszą dawkę chemii(AC-Endoxan 900mg.i.v-Doxorubicyna 90mg.i.v-Zofran 8mg.i.v.wynik markerów-CA 15-3 5.16U/ml.Jakie są rokowania?dodam,że po chemioterapii czeka mnie dwuletni okres hormonoterapii.mam 35lat.pozdrawiam.

Te informacje nie wystarcza aby moc okreslic rokowanie... Potrzebne sa dane nt. guza pierwotnego (wielkosc, lokalizacja, stan receptorow, stopien zroznicowania), wezlow chlonnych, wyniki badan dodatkowych - rtg, usg.