Wynik markerów nowotworowych i torbiel jajnika
Witam, jestem o badaniach i nie wiem co myśleć o wynikach mianowicie, CA 125 44,4 U/ml zakres referencyjny <35; usg w obrębie jajnika prawego torbiel o wymiarach 62x52x57 mm o hyperechogennej jednorodnej zawartości najprawdopodobniej endometrialna. Interesuje mnie czego mogę się spodziewać i jak w wygląda w przyszłości ciąża? jakie badania powinnam jeszcze zrobić?

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Proponuję kontakt z ginekologiem. Torbiel może być powodem problemów z zajściem w ciążę. Sugeruję wykonanie panelu badań homronalnych w celu ustalenia Pani obecnej sytuacji hormonalnej w przypadku myślenia o ciąży.