Wynik markerów nowotworowych po radykalnej histerektomii

Witam odebrałam markery wczoraj a wizytę u onkologa mam za 2 tyg czy mogę prosić o interpretację wyników bo się denerwuję mam 50 lat i miałam radykalną histerektomię jajniki macica i część pochwy wycięte z powodu gruczolaka złosliwego macicy.Oto markery:Ag.Karcinoembrionalny 2,1ng/ml Alfa-Fetoproteina 4,2 ng/mL Gonadotrop.Kosmów.0,2 mlU/ml CA -15,3 21,3 U/mL CA -125 23,44 U/mL HE4 45,15 pmol/L BARDZO PROSZĘ O POMOC W INTERPRETACJI Z POWAZANIEM DOROTA L.

Markery są pomocne w ustaleniu przebiegu procesu chorobowego, ale nie decydują. Fakt, że poziom markerów jak u Pani jest w normie, jest pozytywny, ale nie wyklucza koniecznośc i badania lekraskiego