Wynik morfologii kobiety w 7 tygodniu ciąży

Proszę o zinterpretowanie wyniku morfologii 24-letniej kobiety w 7 tygodniu ciąży: WBC [tys./ul] 8.6 LYM [tys./ul] 2.1 MXD [tys./ul] 0.4 GRA [tys.ul/] 6.1 RBC [mln/ul] 4.51 HGB [g/dl] 12.9 HCT [%] 40.5 MCV [fl] 89.8 MCH [pg] 28.6 MCHC [g/dl] 31.9 PLT [tys./ul] 227 RDW [%] 15.0 MPV [fl] 8.3 Czy wyniki są prawidłowe?

Renata GrzechociĹska

Nie podała Pani norm obowiązujących dla laboratorium, dla wartości referencyjnych mieszczą się w normie.