Wynik morfologii krwi 20-letniego mężczyzny do analizy

Witam Mam prośbę do któregoś z dostępnych lekarzy. Mam 20 lat,ostatnio miałem badania krwi i prosiłbym o konsultacje i interpretacje wyników,bo nie wszystkie wyniki są w normie,mianowicie: Neutrofile:38,9 Norma 50-70 Limfocyty: 48,6 Norma 25-40 Bilirubina całkowita 1,4 Norma 0,3-1,2 Pozostałe wyniki sa bardzo dobre.Proszę o odpowiedź,czy koniecznie należy powtórzyć badania i konsultować z lekarzem czy te wartości nie odbiegają znacznie od normy

Witam!
Podane wyniki z morfologii sugerują stan w trakcie lub po przejściu infekcji wirusowej . WArto skonsultowac wyniki z lekarzem razem z ocena ogolnie pana zdrowia , jednak nie sa to bardzo niepokojące wartosci