Wynik morfologii krwi 27-letniego mężczyzny do analizy

witam, proszę o pomoc. - morfologia - zaniżone jest neut% 41,4 (45-70), podwyższenie lym% 47,3, (20-45), mono% 8,3 (do8,0), mch 32 (do31) ,reszta dobrze, mocz wszystko w porządku, tsh również. czy to cos powaznego? nic mnie nie boli, apetyt mam , nie czuje by brała mnie grypa, a internet tylko straszy. M-27lat

Witam! Wyniki nie są niepokojące, odchylenia od normy niewielkie i mogą być skutkiem np. kontaktu z wirusem, czego trudno uniknąć w zimie. Na podstawie samych tych wyników nie ma wskazań do dalszej diagnostyki. Nie świadczy to ani o chorobie, ani o tym że jest Pan zdrowy. Jeśli coś Panu dolega polecam wizytę u lekarza.