Wynik morfologii krwi 32-latki

Witam. Mam 32 lata, jestem kobietą. W powtórzonej morfologii po raz kolejny wyszło, że OB - 70, CRP w normie, MONO 13,5 %, a LYMPH 0,7 (norma 1,8-2,9). Leukocyty WBC zawsze poniżej normy, teraz 2,6. Ostatnie 2 wyniki pokazują też obecność NRBC 0,6 %. Czuję się dobrze, czynnie uprawiam sport. Jestem niskociśnieniowcem z wolną akcją serca. 3 lata temu byłam u hematologa i powiedział, że to taka moja uroda,a mnie te fakty nadal martwią. Proszę o podpowiedź jak dalej postępować. Dziękuję i pozdrawia

Czasami niestety jest tak ze nie wychodzi i nie wychodzi a wyjdzie po kilku latach więc niech Pani pamięta o regularnych badaniach (morfologia krwi z rozmazem, USG j.brzusznej, ocena przez lekarza wezłów chłonnych) i faktycznie co 2-3 lata kontrolna wizyta u hematologa.
pozdrawiam
Marcin Koncewicz