Wynik morfologii krwi 36-latki a osłabienie

Kobieta 36 lat.Odebrałam morfologię..wszystkie wyniki w normie, ob: 2, crp:2,3 Natomiast mam podwyższone leukocyty 11,3 ( norma 11) W rozmazie: neutrofile segmentowane 74%(norma 70) Limfocyty 19%. Pozostałe parametry w normie. Lekarz rodzinny nie widzi wskazań do dalszych badań. Czy powinnam jednak przebadać sie pod jakimś katem. Ostatnio co kilka dni jestem osłabiona, zmęczona. Wstaje niewyspana. Dodam ze od kilku miesięcy mam stresujący czas w związku z rozwodem. Dziękuje za odpowiedz.

Piotr Pilarski

Wyniki nie budzą zastrzeżeń. Pani samopoczucie ma najprawdopodobniej zwazek z sytuacją w jakiej się Pani znalazła. Sugeruję wizytę u psychologa.

Pozdrawiam.