Wynik morfologii krwi 59-latki

Moja morfolog co ona oznacza? HGB7,7 RBC3,27 HCT29,4 LEUKOCYTY 5,2 LIMFOCYTY 1,5 krwinki pośrednie 0,1 granulocyty 3,6 średnia objętość erytrocytów 89,9 płytki krwi 325 średnia objętość płytek 8,4 średni ciężar hemoglobiny23,5 ciężar hemoglobiny w krwinkach 26,2 stopień anizocytozy erytrocytów 15,2

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Wynik należy ocenić w korelacji z danymi klinicznymi niemniej zwraca uwagę m. in. niedokrwistość znacznego stopnia. Proszę zgłosić się do swojego lekarza prowadzącego.