Wynik morfologii krwi 6-tygodniowego dziecka

Witam serdecznie, bardzo proszę o interpretacje wyników morfologii i rozmazu mojego 6tygodniowego synka. Czy mam się martwić niskimi wartościami krwinek białych i czerwonych oraz podwyższonymi limfocytami? dodam że ja mam skłonności do anemii, w ciązy miałam hemoglobinę na poziomie 9, po porodzie 6,5. czy te wyniki wskazują również na anemię? z jakiego powodu maly może mieć podwyższone limfocyty? po porodzie miał żółtaczkę, już nie ma. proszę o jak najwięcej informacji. bardzo dziękuję!!

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest zapoznanie się z wynikami dziecka. Proszę koniecznie udać się do lekarza pediatry. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.