Wynik morfologii krwi a bolesność gardła, głowy i łopatek

Witam oto moje ostatnie wyniki: Morfologia krwi - prawidłowa Rozmaz krwi - prawidłowy CRP - w normie Wymaz z gardła - tylko fizjologiczna flora Toxoplazmoza IgM - ujemna ALAT 62 powyżej (0-55) ASPAT w normie Objawy które trwają półtora miesiąca: głównie bóle węzłów(szyi, karku, obu pach, pachwiny) które lekarz stwierdził ze nie są powiększone a bolą, bóle głowy, bóle łopatek, zmęczenie, brak energii, czasem przy większym oddechu lekki ból klatki, ból gardła. Prosze o poradę. Dziękuje

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, powyzsze objawy sa niespecyficzne i niestety bez samodzielnego dokonania badania cieżko mi powiedzieć co moze byc przyczyna. Podejrzewałbym chorobę wirusowa i zalecałbym wykonania badania w kierunku HIV, cytomegalowirusa, różyczki. Dodatkowo wykonałbym RTG klatki piersiowej i USG węzłów chłonnych celem ich dokładnego zobrazowania. Pozdrawiam