Wynik morfologii krwi do interpretacji

Witam,moje wyniki krwi mam 59lat. Leukocyty 4,4tys/ul, Erytrocyty 3,5mln/ul, Granulo- cyty 1,9tys/ul, Hemoglobina 11,4 Hematokryt 33,4, Płytki 135 tys/ul,Płytkokryt0,103% Średnia obj.płytki7,7fl, Wsk.anizocytozy płytek 13,4% Wsk.anizocytozy ert.15,6% Zawartość %limfocytów52,8, Zawartość % granulocytów 40,4 Jak można je interpretować?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Badanie morfologii powinno być interpretowane całościowo w oparciu o występujące dolegliwości. Proszę udać się do lekarza.