Wynik morfologii krwi miesięcznego dziecka

Dzisiaj odebrałam wyniki morfologi mojego miesiecznego synka oto one: WBC NEUT# -0,86 , NEUT% -10,5% , LYM% - 79% , BASO -0,08 , HGB - 13,8 , HCT -39,6 , MCH -34,2 , RDW - 12,7 , PLT -220 , PCT - 0,18 . Gran.obojetn.o jądrze podzielonym - 7% , LIMFOCYTY - 85%. To sa te pozycje które najbardziej mnie interesują. Lekarz zlecił morfologie kontrolnie na pierwszym badaniu maluszka. Mały urodził się w 40 tyg. przez cesarskie cięcie i jest karmiony z piersi. Czekam na szybką odpowiedz.

Prosze zglosic siw do lekarza zlecajacego badanie celem jego interpretacji. Portal nie sluzy stawianiu rozpoznan i nie zastepuje wizyty u lekarza. tym bardziej bez znajomosci historii choroby pacjenta i danego przypadku.