Wynik morfologii krwi odbiegający od normy u 21-latki

Witam. Wykonywałam morfologie krwi. Od normy odbiegaja: hemoglobina 15,8 g/dl (norma 12,3-15,3), MCH 33,4 pg (norma 28,0-32,0), P-LCR 48,9% (norma 13,0-43,0) oraz PDW 17,6 (norma 9,0-17,0). Czy sa ta niepokojace odskoki od normow? Jedyne co ostatnio zauwazylam to łagodne bóle głowy, które charakteryzuja sie napięciami oraz czasami mam wrazenie jakby cos mi w gardle "stanęło". Czy to wszystko moze byc ze soba powiazane?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.