Wynik morfologii krwi półrocznego dziecka do oceny

Witam. Właśnie odebrałam wyniki mojego półrocznego synka. Zaniepokoił mnie zbyt duży procentowy udział limfocytów ilość 8,0( 78,3%) w stosunku do granulocytów ilość 1,7 (17,2%), inne parametry w normie.Dodam jeszcze , że wapń całkowity wyniósł 2,51 ; fosfataza zasadowa 280 ; fosfor nieorganiczny 1,71 ; natomiast wit. D3 24- niewystarczający .Czy takie wyniki mogą świadczyć o czymś poważnym? O krzywicy np Wizytę lekarską mamy za kilka dni .Proszę o odpowiedź.Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Proponuję udać się do lekarza pediatry.