Wynik morfologii krwi u osoby z AZS

Witam.Ostatnio w ciągu półtora roku robilam morfologię 3 razy w odstępie co pół roku.Za każdym razem Limfocyty T wychodzą sporo poniżej normy. Przedział jest 20%-45%. A u mnie wynik zazwyczaj w granicach 13%. Lekarze nigdy nie zwracają na to uwagi jakby wszystko było wporządku. Jednak trochę mnie martwią te wyniki. Dodam ze uzywam czesto masci Protopic na Azs chodź niewiem czy to ma znaczenie. Bardzo proszę o pomoc.

Aleksander Ropielewski

Takie pojedyncze odchylenie od normy w wyniku morfologii faktycznie nie budzi obaw i moze wystęować u osób z AZS.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez poznania wszystkich wyników ciężko jest coś więcej powiedzieć. jaki jest poziom WBC? limfocytów w wartościach bezwzględnej.? pProponuje udać się do lekarza rodzinnego.