Wynik morfologii krwi w 24-tygodniu ciąży

Jestem w 24 tygodniu ciąży. Niepokoi mnie wynik morfologii: ERYT 3,99 mln/mikrol (N 4-5,2), LEUK 11,49 tys/mikrol (N 4-10), HEMAT 34,9% (N 38-45), NEUT 77,8 (N 50-70%), NEUT 8,94 tys/mikrol (N 2,25-7,35), EOZYN 0,5% (N 1-5), EOZYN 0,06 tys/mikrol (N 0,04-1), LIMF 14,1% (N 25-45). Najbardziej niepokoi mnie poziom Neutrocytów. Czuję się dobrze. Co się może dziać? Boję się o dziecko bo do końca ciąży jeszcze daleko, a wyniki się pogorszyły.

Aleksander Ropielewski

Ma Pani niewielkiego stopnia anemię. Odnośnie limfocytozy nie jestem w stanie powiedzieć co jest jej przyczyną i na ile jest ona niepokojąca i niebezpieczna. Mam za mało danych klinicznych. Proszę skontaktować się z lekarzem.