Wynik morfologii u 20-latki

Odebrałam dziś wyniki morfologii i nieco mnie zmartwiły. Do lekarza rodzinnego przez najbliżych kilka dni nie będę mogla się wybrać a chciałabym wiedzieć czy wszystko w porządku. Odsetek neutrofili 37,7 (norma 45- 75 ), odsetek bazofili 1,7 (norma: 0-1), odsetek limfocytów 50 ( norma 20-45), MONO% 8,2 ( norma 0-8), Płytki krwi 113 ( norma 150-350), śr. Obj.płytki krwi 12,8 (norma 8-12), wskaźnik anizocytozy płytek 23,5 (norma 12,5- 19,5). Wszystko pozostałe jest w normie.

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki mogą wskazywać na infekcję wirusowa. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można zalecić dalsze Postępowanie