Wynik morfologii u 60-latka

uprzejmie proszę o informacj na temat wyników moich badań. Co one wskazują i jakie są zagrożenia. : Morfologia krwi: GRAN - 2,4 ( 03-1,2) MPV-13,2 fl ( 6,5-12,0) Limfocyty- 42% ( 25-40)

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc zinterpretować wyniki badań konieczne jest poznanie wszystkich wyników. Podwyższone granulocyty mogą wskazywać na infekcje bakteryjną. Proponuje udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.