Wynik MR biodra u 24-latka
Wyniki MR biodrowe Wynik Powierzchnie stawowe stawów krzyżowo-biodrowych o nieznacznie nierównych obrysach, Szpary stawowe stawów krzyżowo-biodrowych zachowane dość symetrycznie bez istotnych poszerzeń, Dyskretne strefy zwyrodnienia tłuszczowego w obrębie mas bocznych kości krzyżowych, poza tym w tkance kostnej podchrzęstnej zmian patologicznych uchwytnych badaniem MR NIE WYKAZANO

MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu
Trening na zdrowy kręgosłup
Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.
Witam,
Opis rezonansu magnetycznego ktory Pan przytacza nie wskazuje na patologie. Nie podaje Pan rownież swoich objawów dlatego trudno powiedzieć cos więcej. Prosze o szczegóły Pana dolegliwości.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Klinika Solumed-Ortopedia