Wynik MR głowy 24-latki do analizy

Witam.Mam prośbę o rozwianie watpliwosci. Czy jesli w opisie wyniku rezonansu głowy nie stwierdza się żadnych nieprawidłowości tj. bez zmian ogniskowych w obrębie mózgowia, morfolofia kory mózgowej prawidłowa itd itd. to czy wizyta na ktorej pokaze wynik dr neurologowi może poczekać jakis czas? jest jeszcze płytka do tego, czy jesli w krótkim opisie wszystko w porządku, możlwie ża na płytce coś może być jeszcze niepokojącego? Proszę o odpowiedz i dziekuje z góry.

Lek. Tomasz Budlewski

Nie sądzę po takim opisie żeby było coś niepokojącego. aczkolwiek bez badania lekarskiego nikt tego nie stwierdzi