Wynik MR głowy 27-letniej kobiety do analizy

Prosze o interpretacje wyniku MR głowy kontrast iv.Skierowanie:bole i zawroty glowy;omdlenia. Drobny naczyniak zylny w placie czolowym prawym.Poza tym:Patologicznej masy w obrebie przewodow sluchowych wewnetrznych i kątów mostowo-móżdżkowych nie stwierdzam.Pneumatyzacja piramid kosci skroniowych prawidlowa.Struktury mozgowia prawidlowe,bez zmian ogniskowych.Uklad komorowy nieposzerzony,bez przemieszczenia.Przestrzenie plynowe przymozgowe nieposzerzone.Cech patoloficzn.wzmocn. kont.srodczniestwi

Lek. Tomasz Budlewski

Tak jak Pani widzi naczyniak w płacie czołowym. Nie mogę odczytać ostatniego zdania... Proszę udać się do lekarza, który kierował na badanie.