Wynik MR głowy 39-letniej osoby do analizy
Witam!!!Bardzo proszę o interpretację moich wyników rezonansu magnetycznego W okolicy rozwidlenia tętnicy podstawnej uwypuklenie ściany naczynia <1 mm,poza tym naczynia kręgu Willisa prawidłowe w MRA W istocie białej okołokomorowej kilka drobnych ognisk naczyniopochodnych.Uklad komorowy symetryczny,nieposzerzony,nieprzemieszczony. Dodam że od bardzo dawna cierpię na bardzo silne bóle głowy.Rok temu po takim bólu opadła mi powieka i wykrzywiło mi mały palec u ręki(prawa strona)Z góry dziękuję

KOBIETA, 39 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Proszę koniecznie udać się do lekarza neurologa. Po bezpośrednim badaniu oraz łącznej analizie wykonanego badania będzie można określić odpowiednie postępowanie.
Aleksander Ropielewski
Wynik badania MRI może odpowiadać objawom jakich doświadczyła Pani w przeszłości i sugeruje mikro udary.