Wynik MR głowy 45-letniej osoby do analizy

Prosze o wyjasnienie mego badania MR.głowy.Struktury środkowe polożone prawidłowo.W strukturach głębokich drobne ogniska o sygnale płynnym-przestrzennie okołonaczyniowe Virchowa-Robina(?).poza tym zmian ogniskowych w obrębie mózgowia nie wykazano.Struktury mózgowia i przestrzenie płynowe wewnątrzczaszkowe zachowane prawidłowo .Przysadka mózgowa o typowym położeniu.Nie uwidoczniono typowego wysokosygnałowego płata tylnego przysadki.Nerwy VII i VIII o typowej morfologii .

Proszę omówić z Neurologiem kierującym na badanie
Opis MRI jak wyżej
MR.głowy.Struktury środkowe polożone prawidłowo.W strukturach głębokich drobne ogniska o sygnale płynnym-przestrzennie okołonaczyniowe Virchowa-Robina(?).poza tym zmian ogniskowych w obrębie mózgowia nie wykazano.Struktury mózgowia i przestrzenie płynowe wewnątrzczaszkowe zachowane prawidłowo .Przysadka mózgowa o typowym położeniu.Nie uwidoczniono typowego wysokosygnałowego płata tylnego przysadki.Nerwy VII i VIII o typowej morfologii .

Pozdrawiam