Wynik MR głowy i leczenie neurologiczne

Mam 41 lat.6 lat temu byłam leczona z powodu objawów neurologicznych.Co rok(3X)miałam wykonane MR głowy,tam zmiany naczyniopochodne w istocie białej.W każdym badaniu zmiany te poszerzały się.Byłam badana na SM-wykluczono.Teraz w ogólnym badaniu neurologicznym nie miałam odruchów m.in. babińskiego.Dziś odebrałam wynik MR-w istocie białej głębokiej,podkorowej,okołokomorowej płatów czołowych i ciemieniowych obu półkul ogniska zmienionego sygnału (7x3mm)ogniska demielinizacji naczyniopochodne.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z przejściowym niedokrwieniem struktur nerwowych.