Wynik MR głowy oraz bóle głowy, ucha, drętwienie twarzy i kończyn

W styczniu miałam wykonywany MR głowy w którym wyszły pojedyncze, rozsiane ogniska wysokosygnałowe -niejednoznaczne zmiany demielinizacyjne / ogniska naczyniopochodne. W dalszym ciągu dokuczają mi bóle głowy, ucha, drętwieje mi twarz i kończyny, czuję jakbym miała przy nich kamień. Ostatni wynik MR nic nie wykazał, czy możliwe, że wszystko co było w pierwszym wyniku cofnęło się, a moje dolegliwości nie mają żadnego wyjaśnienia bądź jest ono gdzie indziej? Bardzo proszę o pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli kolejny wynik MRI nic nie wykazał, lekarz prowadzący, tj. neurolog, powinien ocenić obydwa badania i je porównać. Dość mało prawdopodobne wydaje się bowiem, że zmiany samoistnie ustąpiły. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą neurologiem.