Wynik MR kolana 20-letniej osoby do analizy

Dzień dobry, otrzymałam wyniki rm i chciałabym się dowiedzieć jakie lekarze zastosują leczenie. Łąkotka przysrodkowa ozredukowanej objętości,zmiany zwyrodnieniowe,niejednorodny o wysokim sygnale róg tylny łąkotki przysrodkowej uszkodzenia pourazowe.Łąkotka boczna,pasma poprzeczne o wysokim sygnale-zmiany zwyrodnieniowe.Więzadło acl o niejednorodnym sygnale zwłaszcza w części okoloudowej -obrzęk więzadła cechy naderwania.W chrzastkachstawowych przedziałubocznego i przsrodkowego cechy chrondoma

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że konieczne będzie wykonanie artroskopii. Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy.