Wynik MR kolana 29-letniej osoby do interpretacji

Co mówi ten wynik rez. mag ?Dot. kolana.Spłycenie bruzdy międzykłykciowej k.udowej-niewielkiego st. zmiany dysplastyczne w stawie udowo-rzepkowym.W rogu przedni oraz trzonie łąkotki bocznej obszar wysokiego sygnału obejmujący powierzchnię więzadłową-uszkodzenie 2 stopnia.Na poziomie trzonu łąkotki bocznej widoczna torbiel okołołąkotkowa o wym. ok.20x7x16mm.W tylnym rogu łąkotki przyśrokowej nieostrych zarysów obszar zwiększ. sygn. - nie obejmuje pow. łąkotki - obraz jak w uszkodzeniu 1 stopnia

Mówi o uszkodzeniu stawu kolanowego. Jego interpretacja niezbędna jest ortopedzie do zaplanowania dalszego leczenia i wymaga olbrzymiej wiedzy. Proszę skonsultować wynik z doświadczonym w leczeniu urazów kolan ortopedą.